Hotovostní půjčky

Existují dva druhy půjček – bezhotovostní, které jsou mnohem oblíbenější a vyhledávanější, ale také hotovostní, jež přijdou vhod zejména těm, kteří jsou zvyklí v každém případě na osobní jednání či nemají vlastní účet v bance. Možností je na dnešním trhu opravdu celá řada, tudíž není důvod o nich nepopřemýšlet, když nastanou menší ekonomické problémy a rodinný rozpočet nepočítá z nějakého důvodu s rezervami.

Osobní kontakt s kurýrem, peníze na ruku

Vyplacení peněz na ruku oproti podepsané smlouvě. Žádný spěch, korektní a příjemné jednání, které nebude nikoho stresovat. Žádost může proběhnout samozřejmě online, ale v případě těch, kteří nedisponují stabilním internetovým připojením, klidně i elektronickou formou. Nikam se nebude spěchat, nebankovní kurýr vám vše pečlivě vysvětlí a probere jakékoliv nejasnosti, které se zrovna vyskytnou. Je však pravdou, že celková smlouva je přehledná a neznamená žádný opravdu závažný problém.

Další výhody hotovostních půjček?

  • Nároky na žadatele jsou opravdu malé. Stačí jen klasické požadavky – plnoletost a trvalý pobyt na území ČR. Skutečně, nic více a nic méně…
  • Žádné prověřování v registrech dlužníků a podobné věci, tedy – minimum byrokracie a maximální úspora času, to se hodí vždy a všude. Nakonec, kdo čeká rád fronty?
  • Rychlost vyřízení je samozřejmá. Podobně jako u bezhotovostní půjčky, která přijde do vaší banky ještě dnes, je i hotovostní půjčka v případě, že spěcháte, otázkou maximálně hodin.

Peníze až domů, zcela bez rizika. Osobní podpis krátké smlouvy, dostanete svou kopii, abyste měli detailní přehled o všech náležitostech celé transakce. A splátky? S těmi si určitě nemusíte dělat nějak těžkou hlavu. Každý týden se u vás doma zastaví kurýr, který vyzvedne konkrétní splátku. Úroková sazba je přijatelná a splátkový kalendář je možné přizpůsobit osobním potřebám žadatele, tudíž ani jedna smluvní strana nebude ve finále nespokojena. Vše si však v každém případě podrobně a pečlivě promyslete!
V mnoha případech není nutné prokazovat se trvalým příjmem v určité výši, což může být pro mnohé problém. Většinou postačí prostě trvalý měsíční příjem, může jít i o důchod nebo peněžitou podporu v mateřství či jiné sociální dávky. Není nutné, abyste se prokazovali čistým měsíčním příjmem dvacet tisíc korun a více, což nemůže říct o sobě zdaleka každý občan ČR. Současně nebudou vyžadovány žádné poplatky předem, naopak, nabídnut vám bude produkt přesně na míru, který bude vyhovovat aktuálním potřebám vás a vaší rodiny.
Samozřejmě se obejdete i bez nekonečného čekání, je tu i možnost, že kurýr vás doma navštíví i ve večerních nebo ranních hodinách, zkrátka podle aktuální potřeby. Vše je zde věcí dohody, tudíž se nebojte zeptat!

 

Mám zájem o půjčku